11. septembra pārkāpumi uz valsts robežām

Taktiskas-macibas-Robeza-2011_25-26.05.2011_9

Ceturtdien,11.septembrī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 33 likumpārkāpumus.

Piemēram, lidostā „Rīga" robežsargi konstatēja, ka no Baku ieceļojošie divi Azerbaidžānas pilsoņi un no Maskavas ieceļojošie divi Krievijas pilsoņi nevar pamatot ieceļošanas mērķi, kā arī nevar uzrādīt viesnīcas rezervāciju. Sastādīti ieceļošanas atteikumi pie robežas, personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Vēl lidostā „Rīga" robežsargi konstatēja, ka no Minskas ieceļojošam Baltkrievijas pilsonim ir liegums ieceļot Šengenas zonas valstīs. Sastādīts ieceļošanas atteikums, persona atgriezta uz izceļošanas valsti.

SavukārtGrebņevas robežkontroles punktā konstatēts, ka no Latvijas izbraucošā Baltkrievijas pilsoņa vadītajai automašīnai Peugeot 306 viltots šasijas numurs, kā arī transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītais izlaiduma gads atšķiras no transportlīdzekļa sastāvdaļu marķējumā norādītā izlaiduma gada. Persona un transportlīdzeklis nodoti policijas darbiniekiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • RCMP
  • RCMP
  • RCMP
  • RCMP

kriminalzinas.lv © 2019 Visas tiesības paturētas