13.augusts uz valsts robežas un valsts iekšienē

Riigas_lidosta


Trešdien, 13.augustā Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 48 likumpārkāpumus.

Uz ārējām robežām tika konstatēti 27 robežpārkāpēji:

  • Daugavpils pārvaldes Silenes robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka Latvijā ieceļojošiem 11 Gruzijas pilsoņiem nav derīgas ieceļošanas vīzas vai uzturēšanās atļaujas ieceļošanai Šengenas valstu teritorijā. Sastādīti ieceļošanas atteikumi pie robežas, personas atgrieztas uz Baltkrieviju.

  • Daugavpils pārvaldes Pāternieku robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka Latvijā ieceļojošam 1 Baltkrievijas pilsonim ir liegums ieceļot Šengenas zonas valstīs. Sastādīts ieceļošanas atteikums pie robežas un persona atgriezta uz Baltkrieviju.


Uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi, izceļojot no valsts, konstatēti 9 ārzemniekiem:

  • Lidostas „Rīga" robežkontroles punktā konstatēts, ka 2 Krievijas, 1 Armēnijas, 3 Ukrainas un 1 Kirgizstānas pilsonis bija pārsniedzis noteikto uzturēšanās laiku Šengenas zonā. No personām pieņemti paskaidrojumi, izskaidrota pārkāpuma būtība un personām ļauts izceļot no valsts.


Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 9 personām - 2 Igaunijas, 1 Krievijas, 2 Latvijas un 3 Lietuvas pilsoņiem.

Transportlīdzekļu ekspluatācijas jomā konstatēti pārkāpumi 8 personām - 4 Krievijas, 1 Baltkrievijas, 1 Latvijas un 2 Lietuvas pilsoņiem, liecina robežsardzes sniegtā informācija.

 
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas