27. novembra nakts notikumi

broken-glass-on-the-street-act

Patrulējot pilsētā, jo īpaši nakts laikā, policijas darbinieku uzmanību nereti piesaista  aizdomīgas personas un neikdienišķas situācijas. Arī27. novembrī, patrulējot Ķengaraga teritorijā, pašvaldības policisti sastapās ar personām, kuras rosījās tumsas aizsegā, informē Pašvaldības policija.

Pie viena vīrieša, kuru policijas patruļa pāris stundu laikā sastapa vairakkārt, atradās divas rācijas un ieroča maksts, savukārt vīrieša sabiedrotais izrādījās meklēšanā izsludināta persona, tādēļ meklētais vīrietis nodots kolēģiem no Valsts policijas. Pirmais tālāk devās viens pats. Pavisam drīz, netālu no vietas, kur bija sastapti abi draugi, policijas darbinieki konstatēja, ka divām ielas malā novietotām automašīnām ir izsisti stikli un to saloni ir izdemolēti, par ko tika paziņots policijas dežūrdaļai.

Turpinot teritorijas apsekošanu, tuvējā  Saites ielā policisti pamanīja divus automašīnā sēdošus vīriešus, kurus policijas klātbūtne manāmi satrauca. Pie šiem vīriešiem atradās divas kastes ar dažādiem darba instrumentiem. Kā policijas darbiniekiem vēlāk izdevās noskaidrot, kastes bija paņemtas no iepriekš konstatētās bojātās automašīnas, jo sazinoties ar automašīnas īpašnieku, mantu pazušanu un to piederību pats īpašnieks arī apstiprināja. Automašīnā, kurā sēdēja vīrieši, policisti pamanīja arī iepriekš redzētās rācijas un ieroču maksti. Abi automašīnā sēdošie aizturēti un nodoti Valsts policijas darbinieku rīcībā.

Pēc neilga brīža atkal jau sastapts tas pats naksnīgais gājējs, kurš bija paspējis atrasts sev citu sabiedroto, bet iepriekš pie viņa konstatētās rācijas vīrietis bija „pazaudējis”. Abi vīrieši bija acīmredzamā apreibuma stāvoklī. Lai atrisinātu daudzās neskaidrības, abi vīrieši aizturēti un, pēc medicīnas iestādes apmeklējuma reibuma pakāpes noteikšanai, nodoti Valsts policijas darbiniekiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • VX09 FFD
  • BX20 CXL
  • BX15 GKY
  • San Bruno Police

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas