Āgenskalnā par laupīšanu aizturēti divi brāļi

SONY DSC

Pagājušo svētdien Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma zvanu no garāmgājējiem, kuri pamanīja, ka Āgenskalnā, Mārupes ielā divi vīrieši uz ielas aplaupa kādu citu vīrieti. Policijas ekipāža tobrīd atradās netālu no notikuma vietas un pamanīja divus bēgošus vīriešus, par kuriem ziņoja zvanītājs. Policisti metās pakaļ laupītājiem un viņus aizturēja, informē Valsts policija.

Policijas darbinieki noskaidroja, ka divi vīrieši, kas izrādās ir brāļi, pieskrējuši pie cietušā vīrieša, viņam iesituši, nogrūduši uz zemes un nolaupījuši maku.

Aizturētie 1989. un 1995. gadā dzimušie vīrieši tika nogādāti iecirknī. Policijas darbinieki noskaidroja, ka vecākais brālis jau iepriekš bija sodīts par līdzīgiem noziegumiem.

Šobrīd pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Par šādu noziegumu vīriešiem var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem. Vakar vecākajam brālim tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • James Madison University Police Department
  • erra polis
  • North Yorkshire Police (YJ19 AEP)
  • Orlando Police 6963

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas