Aizdomās par laupīšanām grupā aizturētas trīs nepilngadīgas jaunietes no bērnunama

handcuffs

19. oktobrī Rīgas Kurzemes iecirknī saņemta informācija no divām sievietēm, ka viņas uz ielas vakarā tikušas aplaupītas. Pēc cietušo sniegtās informācijas, laupīšanu veikušas trīs jaunas meitenes.

Pirmajai cietušajai sievietei ap pulksten 22:30 Rigondas gatvē, piedraudot ar nazi, no rokām izrauta somiņa, savukārt otrai sievietei aptuveni pēc stundas Kandavas ielā, tādā pašā veidā piedraudot, atņemta nauda.

Policijā pēc informācijas saņemšanas uzsākts kriminālprocess un iespējamo vainīgo personu meklēšana. Divu dienu laikā Kurzemes iecirkņa darbiniekiem izdevās nonākt uz pēdām iespējamajām laupītājām un viņas aizturēt.

Noskaidrots, ka laupīšanas veikušas 1998. un divas 1999. gadā dzimušas jaunietes. Visas trīs jaunietes dzīvoja bērnunamā un iepriekš policijas redzeslokā nebija nonākušas.

1998. gadā dzimušajai jaunietei piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, pārējām divām citi, ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Kriminālprocess uzsākts par laupīšanu personu grupā. Par šo noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • James Madison University Police Department
  • erra polis
  • North Yorkshire Police (YJ19 AEP)
  • Orlando Police 6963

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas