Aizdomās par naudas izkrāpšanu no kamīnkrāšņu pircējiem policija meklē attēlā redzamo vīrieti

1620471_725017774260797_8163755694302769369_n

Valsts policijā ir sākti vairāki kriminālprocesi par krāpšanu saistībā ar firmu SIA „Kamīnkrāsnis”, kas piedāvā klientiem iegādāties preces, veicot priekšapmaksu, bet pēc tam solītās preces nepiegādājot un neatgriežot naudu. Policija aicina ziņot par attēlā redzamo vīrieti, kurš, iespējams, ir saistīts ar krāpnieciskajām darbībām.

Valsts policija no iedzīvotājiem ir saņēmusi informāciju, ka uzņēmums SIA „Kamīnkrāsnis” savā interneta mājas lapā potenciālajiem klientiem piedāvā iegādāties dažādas krāsnis un to piederumus.

Atsaucoties uz uzņēmuma piedāvājumu, vairāki klienti ir pasūtījuši dažādas preces, veikuši pasūtījuma priekšapmaksu vai avansa maksājumu, pretī saņemot rēķinu. Tomēr pēc tam nav saņēmuši ne pasūtītās preces, nedz atguvuši iemaksāto naudu.

Valsts policija atgādina ikvienam rūpīgi izvērtēt preces vai pakalpojuma iegādes nosacījumus un aicina ikvienu, kurš cietis no SIA „Kamīnkrāsnis” krāpnieciskajām darbībām, vērsties ar iesniegumu tuvākajā policijas iecirknī.

Aizdomās par krāpšanu, policija meklē attēlā redzamo uzņēmuma pārstāvi un aicina ikvienu atsaukties, ja ir zināma attēlā redzamā vīrieša atrašanās vieta, zvanot uz tālruņa numuriem 67030630 vai 110.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Town of Newburgh PD K9 & Haverstraw Town PD K9, New York
  • Brooklyn Bridge (NYPD) - New York City
  • Haverstraw Town Police K9, Haverstraw, New York
  • City of Newburgh Police, Newburgh, New York

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas