Aizdomās par zādzības izdarīšanu aizturētas divas personas

Kā pastāstīja Limbažu iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Kaspars Zvirbulis, par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess, izmeklēšanas laikā noskaidrotas un aizdomās par laupīšanu aizturētas divas personas, abi Staiceles iedzīvotāji - piecpadsmitgadīgs jaunietis un 1981. gadā dzimis vīrietis, kas jau agrāk bijis policijas redzeslokā.


Izmeklēšanas laikā noskaidrota personu saistība ar vēl vairākām zādzībām, kas notikušas laika posmā no 2012. gada rudens dažādās adresēs Salacgrīvas un Alojas novados. Abi vīrieši apzaguši vairākas privātmājas, kurās saimnieki, lai arī ikdienā nedzīvo, uzglabā vērtīgas mantas. Noskaidrots, ka vīrieši apzaguši arī Mērnieku bibliotēku, no kurienes aiznesa vairākus datorkomplektus.


Liela daļa nozagto mantu jau atgūtas un atdotas to likumīgajiem īpašniekiem. Izmeklēšana uzsāktajā kriminālprocesā turpinās. 1981. gadā dzimušajam vīrietim tiesa kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu, otram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.


Policija atkārtoti vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu rūpēties par sava īpašuma drošību. Ēkās, kurās patstāvīgi nedzīvojat, neatstāt vērtīgas mantas - darbarīkus un dārza apstrādes tehniku. Tāpat ēkās ieteicams ierīkot signalizāciju un vienoties ar kaimiņiem par sava īpašuma uzraudzību jūsu prombūtnes laikā.


Avots: Valsts policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • James Madison University Police Department
  • erra polis
  • North Yorkshire Police (YJ19 AEP)
  • Orlando Police 6963

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas