Aiztur divus vīriešus ar aizdomīgām vielām automašīnā

Rīgas Pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki patrulēšanas laikā 11.augustā pulksten 14:45 pie Daugavas pamanīja automašīnu, kurā sēdēja divi vīrieši. Policistu uzmanību piesaistīja tas, ka abi vīrieši, pamanot policistus, sāka manāmi nervozēt un atskatīties, līdz ar to likumsargi painteresējās, ar ko abi jaunie cilvēki nodarbojas, un pārbaudīja personu datus. Kaut gan 19-gadīgais un 21-gadīgais vīrietis paskaidroja, ka apstājušies uzsmēķēt, policistus viņu uzvedība un skaidrojums nepārliecināja, turklāt izrādījās, ka 19-gadīgais autovadītājs jau ir nonācis policijas redzeslokā.


Automašīnas salonā policijas darbinieki konstatēja folija vīstokli, kurā, kā paskaidroja vīrieši, esot augu valsts izcelsmes viela, savukārt metāla termosā - narkotiskās vielas. Tā kā nepatikšanas neviens no vīriešiem nevēloties, policistiem tika piedāvāts „sarunāt nevienam neziņot par notikušo”.


Autovadītājs ātri saprata, ka „sarunāšana” neizdosies, tāpēc strauji iekāpa automašīnā un centās ar to bēgt, ignorējot policistu prasību apstāties. Viens policists paspēja iekāpt automašīnā un, izmantojot mašīnas vadības sviras, auto apturēja. 19-gadīgais jaunietis bija nolēmis tik viegli nepadoties, nepakļāvās policista prasībām un mēģināja vēlreiz uzsākt kustību ar automašīnu, kad tas neizdevās, spēra, grūstījās un pretojās, taču tika savaldīts. Pa to laiku otrs policists, pielietojot fizisku spēku un roku dzelžus, aizturēja 21-gadīgo jaunieti.


Uz notikuma vietu izsaukta vēl viena Latgales pārvaldes patruļdienesta ekipāža. Abas personas un automašīna nodotas Valsts policijas darbiniekiem tālākai lietvedības nodrošināšanai.


Avots: Rīgas Pašvaldības policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas