Aiztur laupītājus, kuri nozaguši arī sniega dēļus

signal-snowboards-glass-snowboard-02-570x316

Pagājušo svētdien Siguldas policijas iecirknī vērsās kāds 1996. gadā dzimis jaunietis, kurš informēja, ka pagājušajā naktī viņu aplaupījuši divi vīrieši. Policisti noskaidroja, ka cietušais jaunietis 14. februāra vēlā vakarā braucis no Rīgas uz Raganu. Ļaundari potenciālo laupīšanas upuri noskatīja jau autobusā, bet, kad jaunietis izkāpa pieturā pie Raganas, laupītāji devās viņam pakaļ. Ļaundari turpat pie autobusa pieturas uzbruka jaunietim, nogrūda viņu zemē un nolaupīja vairākas personīgās mantas, arī maku.


Abi ļaundari aizbēga no notikuma vietas, bet cietušais nākamajā rītā devās uz policijas iecirkni un pastāstīja par notikušo, kā arī norādīja uz laupītāju pazīmēm. Policisti sāka abu vīriešu meklēšanu un pēc pāris stundām Siguldā pamanīja aprakstam līdzīgus vīriešus, kuri sēdēja autobusa pieturā. Abiem vīriešiem bija līdzi arī divi sniega dēļi un policistiem radās aizdomas, ka tie varētu būt iegūti nelikumīgā veidā.

Policijas darbinieki aizturēja 1980. gadā un 1991. gadā dzimušus vīriešus. Jaunākais no abiem jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Nogādājot ļaundarus policijas iecirknī, policisti sastapa arī sniega dēļu īpašnieku, kuri bija ieradušies ziņot par to zādzību. Izrādījās, ka īsi pirms abu vīriešu aizturēšanas Siguldā no kādas automašīnas salona šie sniega dēļi tika nozagti. Šobrīd turpinās izmeklēšana un tiek skaidrota abu aizturēto vīriešu saistība ar sniega dēļu zādzību.

Pret aizturētajiem ir uzsākti kriminālprocesi par laupīšanu grupā, kā arī par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu, iznīcināšanu, bojāšanu vai nelikumīgu izmantošanu, jo aizturētie no cietušā 1996. gadā dzimušā jaunieša kredītkartes bija noņēmuši arī naudu.

Vakar abiem aizturētajiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Zagtie sniega dēļi tika atdoti to likumīgajam īpašniekam, savukārt nolaupīto lietu atrašanās vieta vēl tiek skaidrota.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas