Aizturēta 18 gadus veca meitene, kura izīrējusi neeksistējošu dzīvokli

7183015604_d76a5376af_z

Maija sakumā Bolderājas iecirknī vērsās sieviete, kura ziņoja par krāpšanas gadījumu. Kāda sieviete sociālajos tīklos, kā arī sludinājumu portālos bija izvietojusi sludinājumu, ka tiek izīrēts dzīvoklis. Potenciālā īrniece, pamanot sludinājumu, sazinājās ar sievieti, kura uzdevās par dzīvokļa saimnieci. Sieviete norādīja, ka pašreiz atrodas ārzemēs, tādēļ nevar izrādīt dzīvokli.

Lai veicinātu uzticēšanos, krāpniece cietušajai sievietei nosūtīja it kā izīrējamā dzīvokļa fotogrāfijas, īres līgumu, kā arī rekvizītus, uz kuriem jāpārskaita 250 eiro liela drošības nauda. Uzticoties krāpniecei, cietusī veica naudas pārskaitījumu, tomēr pēc tam krāpniece izvairījās no jebkāda kontakta, liecina policijas sniegtā informācija.

Pēc iesnieguma saņemšanas policijas darbinieki noskaidroja, ka sludinājumā norādītais dzīvoklis nemaz neeksistē. Noskaidrojot sievietes identitāti, policisti uzsāka personas meklēšanu. Vakar Rīgas Latgales iecirkņa darbiniekiem izdevās aizturēt 1996. gadā dzimušo jaunieti.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par krāpšanu. Jaunietei par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu līdz trim gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Policija aicina ikvienu uzmanīties no krāpniekiem, rūpīgi izvērtējot situāciju, kā arī atgādina, ka ikvienam ir jāizvērtē konkrētā situācija un katrs ir atbildīgs par sniegto informāciju, tādēļ nepieciešams tik viegli neuzticēties nezināmām personām un neveikt naudas pārskaitījumus.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas