Aizturēta narkotiku tirgotāja un glabātājs

images

12. janvārī ap pulksten 23:40 Rīgas Zemgales policijas iecirkņa darbinieki, veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, aizturēja kādu 1972. gadā dzimušu vīrieti. Pārbaudes laikā policisti pie aizturētā atrada un atsavināja cigarešu paciņu, kurā atradās vairāki iepakojumi ar aizdomīgu pulverveida vielu. Vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī. Veicot atsavinātās vielas ekspertīzi, likumsargi noskaidroja, ka iepakojumos atrodas ap 4,84 gramiem heroīna. Melnajā tirgū šāds daudzums heroīna maksā aptuveni 720 eiro.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Savukārt 9. janvārī Rīgā, Mazā Kalna ielā, Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki, realizējot operatīvo informāciju par narkotisko vielu tirdzniecību, aizturēja kādu 1988. gadā dzimušu sievieti. Pārbaudes laikā pie sievietes tika atrasts viens iepakojums ar aizdomīgu pulverveida vielu, savukārt veicot kratīšanu aizturētās dzīvesvietā, policisti atrada un atsavināja aptuveni četrus gramus ar iespējamām narkotikām. Veicot atsavinātās vielas ekspertīzi, policisti noskaidroja, ka iepakojumos kopā atrodas ap pieciem gramiem amfetamīna. Aizturētā sieviete jau iepriekš bijusi tiesāta par narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu.

Pret sievieti sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods - brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas