Aizturēts Latvijas nepilsonis ar 200 litriem kontrabandas dīzeļdegvielas

Krāslavas novada Ūdrīšu pagastā izņemts 200 litri valstī nelikumīgi ievestās dīzeļdegvielas un aizturēts 1 Latvijas nepilsonis.

Veicot valsts robežas apsekošanu no gaisa un dzelzceļa Krāslava - Daugavpils novērošanu, dzelzceļa posmā Ludvikova-Lemešovka robežsargi pamanīja, kā no Baltkrievijas iebraucošā kravas vilciena tiek izmesti degvielas tvertnēm līdzīgi priekšmeti. Notikuma vietā tika pamanīta arī persona, kura izmestās tvertnes iekrāva savā automašīnā VW Golf.

Helikoptera pilots uzsāka transportlīdzekļa vajāšanu, kā arī izsēdināja desantēšanās grupu, kura apmēram 500 metri no Krāslavas dzelzceļa stacijas automašīnu apturēja.

Automašīnas apskates laikā tajā tika konstatētas vairākas degvielas tvertnes ar šķidrumu, kuram raksturīga dīzeļdegvielas smaka.

1981.gadā dzimušajam transportlīdzekļa vadītājam par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpumiem Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu.

Jāatzīmē, ka par līdzīgu noziedzīgu nodarījumu šā gada jūnijā pret vīrieti tika uzsākts kriminālprocess, arī toreiz viņš ar transportlīdzekli un kravu tika nodots Valsts policijas rokās.

IMG_3787_presei


IMG_3830_presei

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • VX09 FFD
  • BX20 CXL
  • BX15 GKY
  • San Bruno Police

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas