Aizturēts pedofils, kurš seksuāli izmantojis meitenīti; aicina atsaukties citus cietušos

relizes14476-ramis

Nedēļas sākumā Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Ķengaraga iecirkņa patruļpolicijas darbiniekiem par seksuālu vardarbību pret deviņus gadus vecu meiteni aizturēja 38 gadus vecu agrāk jau vairākkārt tiesātu vīrieti. Par šo gadījumu sākts kriminālprocess.

Šā gada 8. septembrī Rīgā, Lokomotīves ielā ap pulksten 19:00 kādas daudzstāvu mājas kāpņutelpā 38 gadus vecs vīrietis veica netiklas darbības pret nepilngadīgu meiteni. Saņemot informāciju par notikušo, policijas darbinieki nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu.

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Ķengaraga iecirkņa patruļpolicijas darbiniekiem noskaidroja vainīgās personas pazīmes un nekavējoties uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus. Policisti noskaidroja personas iespējamo atrašanās vietu, un ap pulksten 22:00 vīrietis tika aizturēts savā dzīvesvietā. Pēc aizturēšanas vīrietis ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Aizturētais ir 1976. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par analoģiskiem noziegumiem. Vīrietis šā gada maijā atbrīvots no apcietinājuma, kur izcieta piecu gadu cietumsodu.

Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 160. panta 4. daļas par seksuālu vardarbību. Šādam pārkāpumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policijas darbiniekiem ir aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt pastrādājis vēl citus līdzīgus noziegumus. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086800 vai 110, vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • As conspiracists cry freedom, Australian lefties back riot police | Jeff Sparrow | Opinion
  • _8506186
  • _8506182
  • _8506184

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas