Aizturēts piedzēries autovadītājs, kurš ar automašīnu bēdzis no policijas darbiniekiem

drive-fast

Pagājušo ceturtdien ap pulksten 22:40 Ogres iecirkņa darbinieki uz ceļa Rīga – Ērgļi pamanīja automašīnu Nissan Primera, kas pārvietojās strauji mainot ātrumu no 80 līdz 150 km/h, kā arī pa ceļu braucot līkločiem.

Policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka persona, kas atrodas pie automašīnas stūres, iespējams, atrodas alkoholisko dzērienu ietekmē. Policijas darbinieki aicināja automašīnas vadītāju apstāties, tomēr vadītājs turpināja doties tālāk. Pēc atkārtotiem aicinājumiem apstāties automašīnas vadītājs uzsāka bēgšanu, savukārt policijas darbinieki aizdomīgajam šoferim dzinās pakaļ.

Bēgot autovadītājs aizskāra policijas automašīnu, tomēr jau pēc neilga laika policisti uz ceļa Taurupe - Vecbebri apturēja bēgošo šoferi un noskaidroja, ka pie automašīnas stūres atrodas 1971. gadā dzimis vīrietis.

Automašīnas šoferis atradās aptuveni 1,38 promiļu reibumā, viņam nebija automašīnas vadītāja apliecības, savukārt automašīnai nebija ne tehniskās apskates, ne civiltiesiskās apdrošināšanas, turklāt tai bija piestiprinātas citas automašīnas valsts numura zīmes.

Šobrīd pret vīrieti ir uzsāktas vairākas administratīvās lietvedības.

Tāpat tiks uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola ietekmē. Par šādu noziegumu vīrietim var draudēt brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs, naudas sods, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • OPP 6-196
  • PSP FPIU 01
  • PSP FPIU 02
  • Police car - Harbour Police - Port of Rotterdam

kriminalzinas.lv © 2019 Visas tiesības paturētas