Aizturēts vīrietis par zādzību no auto – aicina atsaukties cietušo un aculiecinieku

5155032213_d19daf643e_z

Šonakt Ceļu policijas ekipāža, patrulējot Purvciema mikrorajonā, blakus Purvciema ielas 51 namam ievēroja automašīnu Mitsubishi Charisma, kurai ir izsists stikls. Auto pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka, iespējams, notikusi zādzība. Turpat kāds aculiecinieks bija pamanījis aizdomīgu vīrieti pie šīs automašīnas un policistiem sniedza vīrieša pazīmes, kā arī norādīja virzienu, kurp aizbēgusi iespējamā vainīgā persona.

Ceļu policijas ekipāža, pārbaudot tuvāko apkārtni, pamanīja un aizturēja pazīmēm atbilstošu vīrieti, pie kura atrada automagnetolu, kas, iespējams, nozagta no konkrētās automašīnas. Pēc aizturēšanas vīrietis nogādāts Teikas iecirknī, kur noskaidrots, ka vīrietis ir 1980. gadā dzimis un iepriekš jau vairākkārt sodīts par zādzībām. Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī.

Rīgas Teikas iecirkņa policijas darbinieki aicina atsaukties automašīnas Mitsubishi Charisma īpašnieku, kā arī aicina atsaukties aculiecinieku, kurš pamanīja zādzību, zvanot uz tālruņa numuriem 67090900 vai 110, vai personīgi vērsties Teikas policijas iecirknī.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • VX09 FFD
  • BX20 CXL
  • BX15 GKY
  • San Bruno Police

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas