Aizturēts zaglis, kurš it kā vāc naudu palīdzībai bērniem

10577146_669501033145805_5096138357854875267_n


Valsts policija pēdējās nedēļas laikā ir saņēmusi informāciju par rumāņu tautības personām, kas Rīgā, novēršot uzmanību, apzog izvēlēto sarunas biedru. Valsts policija aicina ikvienam rūpīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un ziņot, ja ir cietis no vīrieša pretlikumīgajām darbībām.

Pagājušajā nedēļā Rīgas Centra iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu optikas salonu. Tās darbinieki stāstīja, ka ienākušas trīs personas un sākušas pētīt piedāvājumu. Viens no veikala viesiem uzsācis sarunu ar pārdevēju, stāstot, ka viņi darbojas starptautiskā organizācijā un vāc līdzekļus bērniem – invalīdiem. Pēc tam, kad jaunieši jau bija devušies projām, optikas salona darbiniece pamanīja, ka ir nozagtas brilles.

Pēc informācijas saņemšanas policijas darbinieki sāka personu meklēšanu, un vakar Vērmanes dārzā aizturēja briļļu zagli, kurš dzimis 1993. gadā. Par zādzību ir sākts kriminālprocess.

Policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šī persona veikusi citus noziedzīgus nodarījumus. Tādēļ ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti kā pāridarītāju, aicinām ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086200, 25496891.

Valsts policija atgādina, ka ikvienam ir jāizvērtē konkrētā situācija, tādēļ aicinām tik viegli neuzticēties nezināmām personām.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas