Apcietināts vīrietis, kurš 6. tramvaja galapunktā sadūris divus vīriešus

bloody_knife_by_xbelisaria-d3iz4bo

Pagājušo sestdien, 31. janvārī, Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz 6. tramvaja galapunktu, Brīvības ielā, kur atrasti divi sadurti vīrieši. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka starp cietušajiem vīriešiem un vēl trīs personām tramvajā bija izcēlies konflikts, kas turpinājies arī uz ielas. Konflikta laikā kāds vīrietis sadūris 1984. un 1989. gadā dzimušus vīriešus.

Viens no cietušajiem – 1984. gadā dzimušais vīrietis no gūtajām traumām mira, savukārt 1989. gadā dzimušais vīrietis ar durtām brūcēm tika nogādāts slimnīcā. Šobrīd ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu miesas bojājumu smaguma pakāpi.

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki noskaidroja iespējamās vainīgās personas un nākamajā dienā, 1. decembrī, Čiekurkalna tirgus apkaimē aizturēja trīs personas – divus vīriešus un vienu sievieti.

Viens no aizturētajiem – 1962. gadā dzimis vīrietis – atzina, ka sadūris abus vīriešus. Policijas darbinieki noskaidroja, ka viņš jau iepriekš ir tiesāts par slepkavību. Šobrīd turpinās izmeklēšana un tiek skaidrota arī pārējo divu iespējamo vainīgo personu loma noziegumā.

Pret 1962. gadā dzimušo vīrieti ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Šodien viņam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • VX09 FFD
  • BX20 CXL
  • BX15 GKY
  • San Bruno Police

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas