Ar nepilngadīgo uz ielas, sašauj sievu, kaujas jaunkundzes

Rīgas Pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki 17.janvārī pēc pulksten 18:00 saņēma informāciju, ka uz ielas atrodas stipri iereibis vīrietis ar mazu bērnu. Kad policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā, viņi konstatēja, ka kopā ar 6-gadīgo meitenīti ir viņas 32-gadīgā māte un 35-gadīgais mātes paziņa, diemžēl abi pieaugušie ir kunga prātā. Policisti ar abiem pieaugušajiem veica pārrunas un telefoniski sazinājās ar meitenītes tēvu. Tā kā vīrietis spēja pārvietoties patstāvīgi, viņš devās mājās, bet mazo meiteni kopā ar māti policisti nogādāja dzīvesvietā pie tēva.

Savukārt 18.janvārī īsi pirms pulksten 21:00 Ziemeļu pārvaldes policistus palīgā sauca kāda sieviete, kura paskaidroja, ka vīrietis ar gāzes ieroci iešāvis savai dzīvesbiedrei. Ierodoties adresē, policisti sastapa Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekus, kuri rokā ievainoto 41-gadīgo sievieti hospitalizēja. 40-gadīgais vīrietis, kurš gāzes ieroci vicināja, būdams krietnā kunga prātā, arī pats sev bija iešāvis rokā, un arī viņu mediķi hospitalizēja. Dzīvoklī bija 9-gadīgais cietušās sievietes dēls, viņu likumsargi aizveda uz slimnīcu pie mātes. Par notikušo informēti kolēģi Valsts policijā, kā arī veiktas foto fiksācijas, izņemts gāzes ierocis, ieroča aptvere un gāzes pistoles patronu čaulas. Izņemtā gāzes pistole un patronas nodotas Valsts policijā.

Centra pārvaldes darbinieki 18.janvārī ap pulksten 23:35 saņēma informāciju, ka uz ielas divas sievietes sit vīrieti. Notikuma vietā policisti pamanīja trīs kautiņā iesaistītas personas. Pārbaudot dūru vicinātāju datus, izrādījās, ka 36-gadīgu vīrieti pārmācīt cenšas 17-gadīga un 24-gadīga sieviete. Vīrietis izrādījās īsts džentlmenis, paskaidroja, ka viņam pret abām jaunkundzēm pretenziju nav un devās prom no notikuma vietas. Toties vecākā no abām kauslēm izrādījās aktīvā Valsts policijas meklēšanā, tāpēc aizturēta un nogādāta meklēšanas iniciatoram. Savukārt nepilngadīgā jauniete, tā kā bija baudījusi alkoholu, tika nogādāta policijā lietvedības nodrošināšanai un alkohola ietekmes pārbaudes veikšanai, kur arī pieņemts nepilngadīgās paskaidrojums, noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkoholisko dzērienu ietekmē, pēc kā jauniete nodota mātei.

Avots: Rīgas Pašvaldības policija
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas