Ar videonovērošanas kameru palīdzību notver zagļus

4590740983_33f24f1d50_z

22.augustā ceturksni pirms pusnakts pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieku uzmanību piesaistīja divi vīrieši, kuri rosījās Z.A.Meierovica bulvārī pie ielas malā novietotas automašīnas.

Viens no vīriešiem, atverot automašīnas bagāžas nodalījumu, izņēma virsjaku, un, iekļūstot automašīnas salonā, paņēma vēl dažas lietas, pēc kā abi steidzīgā solī devās prom Kaļķu ielas virzienā. Videonovērošanas centra darbinieki par novēroto nekavējoties ziņoja tuvākajai pašvaldības policijas patruļai.

Ar videokameru starpniecību sekojot līdzi vīriešiem, fiksēts, ka iegūtās mantas pa ceļam tika izpētītas un jaku viens no vīriešiem uzvilka mugurā.

Abi par zādzības veikšanu aizdomās turamie apturēti Raiņa bulvārī un ar Videonovērošanas centra kameru starpniecību pārliecinoties, ka sastaptie vīrieši ir pretlikumīgās darbībās pieķertie, aizturēti.

Pie aizturētajiem atrasti dokumenti, kas nepiederēja nevienam no viņiem, un pavisam drīz pie savas automašīnas ieradies arī virsjakas un naudas maka īpašnieks, kurš apliecināja savu mantu piederību.

Uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no Valsts policijas, bet aizturētās personas nogādātas Valsts policijas iecirknī turpmākai lietas apstākļu noskaidrošanai.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • HB7236 Bremen State Police.
  • HB7236 Bremen State Police.
  • HB7236 Bremen State Police.
  • Sauchiehall Street

kriminalzinas.lv © 2019 Visas tiesības paturētas