Atkal izcēlusies trauksme t/c “Origo”; centrs atsācis darbību

B74AJGvCQAAaimw

Laiku, kad Eiropa ir tik bīstamā situācijā ar terorisma draudiem, šķiet, kāds izmanto savā labā arī Latvijā- jau otro dienu pēc kārtas, uz laiku tika izsludināta ārkārtas situācija Centrālajā stacijā, evakuējot cilvēkus.

Tirdzniecības centra "Origo pārstāvji ziņo, ka B ēkas pirmajā stāvā detektora kļūdainas nostrādes rezultātā iedarbojās ugunsdrošības trauksmes signalizācijas sistēma, automātiski ieslēdzās izziņošanas sistēma un tika uzsākta t/c Origo evakuācija. Ēka tika pārbaudīta un ugunsgrēka draudi netika konstatēti. Šobrīd ugunsgrēka draudi nepastāv un centrs atsācis darbību. Uz laiku tika apturēta arī vilcienu satiksme no un uz staciju "Rīga", taču īsi pēc pulksten 12.00, izmeklētājiem noskaidrojot, ka ēka ir cilvēkiem droša, dzelzceļa satiksmi atjaunoja. "Latvijas dzelzceļš" cilvēkus aicina būt saprotošus un rēķināties, ka atsevišķi maršruti var kavēties.
Kā ziņojām, līdzīga situācija radās arī vakar, kad Valsts policija saņēma zvanu par "Origo" ēkā ievietotu spridzekli, kura dēļ vairāk kā uz divām stundām tika slēgta Centrālā stacija un apturēta vilcienu kustība. Jāatzīmē, ka viltus zvana veicējs pēc neilga laiciņa tika notverts.

Policija brīdina, ka šādu viltus paziņojumu gadījumā ne SIM kartes izņemšana, ne telefona numura slēpšana neliedz policijas darbiniekiem operatīvo meklēšanas pasākumu gaitā noskaidrot un aizturēt personas, kuras veic viltus zvanus.

Par šādu noziedzīgu nodarījumu personām, kuras veic viltus zvanus, var draudēt reāla brīvības atņemšana.

Neapmierinātību un sašutumu par viltus trauksmi un tās cēlējiem izsaka arī cilvēki, kuri nesaprot, kādēļ lieki jātērē Valsts policijas un Centrālās stacijas darbinieku laiks, jārada viltus trauksme un jābojā Rīgas iedzīvotāju nervi. Cilvēki ir strikti pārliecināti, ka šādus zvanītājus nekavējoties ir nepieciešams tiesāt, lai šādi notikumi neatkārtotos.


 
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • VX09 FFD
  • BX20 CXL
  • BX15 GKY
  • San Bruno Police

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas