Atradusies šodien Ķengaragā pazudušā bērna māte

Child-Holding-Fathers-Hand

Rīgas Ķengaraga iecirknis šodien ap pulksten 13:00 saņēma informāciju, ka atrasts pazudis aptuveni 3 gadus vecs bērns. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka vīrietis pie ielas pamanījis mazu bērnu. Nodomājot, ka viņš ir pazudis, vīrietis bērnu nekavējoties aizvedis līdz netālu esošajam skaistumkopšanas salonam, publicējis informāciju sociālajos tīklos, bet vēlāk izsaucis policiju.

Pāris minūšu laikā māte iznākusi no mājas un, nesastopot savu bērnu, uzsākusi bērna meklēšanu. Tomēr tuvākajā apkārtnē bērns netika atrasts, tādēļ viņa vērsusies policijā. Māte policistiem paskaidroja, ka vēlējusies ar bērniem doties ārpus mājas. Sieviete saģērbusi vienu bērnu, savukārt, kamēr ģērbusi otru bērnu, tikmēr pirmais izgājis pa durvīm un ārā gaidījis māti.


Šobrīd māte jau ir kopā ar savu bērnu. Policija ir sākusi administratīvo lietvedību un veiks pārbaudi, noskaidrojot precīzus notikušā apstākļus, un izvērtēs gan mātes, gan vīrieša atbildību.

Policija aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un uzmanīgiem. Ja kāds ir pamanījis bērnu, kurš, iespējams, ir noklīdis, tad vispirms vajadzētu pārliecināties, vai bērns patiešām ir noklīdis, mēģinot runāt ar bērnu. Tāpat vajadzētu pagaidīt kādu brīdi un pārbaudīt vai turpat netālu neatrodas bērna vecāki. Ja tomēr tuvumā nav bērna vecāki, tad no notikuma vietas nekavējoties vajadzētu informēt policiju.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Summer T-shirt Design
  • Corona T-shirt Desisgn
  • Motorcycle T-shirt Design
  • My attitude my choice T-shirt Design

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas