Atrasts krastā izskalots pazudušais kaitbordists Renārs Mileika

925518_1489834047918975_1354983427_n

Jau vēstījām, ka 3. janvārī jūras līcī pie Kolkas raga no draugu redzesloka, aptuveni 400 metru attālumā no krasta pazuda kaitbordists, kura meklēšanā iesaistījās Nacionālie bruņotie spēki, Gaisa spēki, VUGD, kā arī brīvprātīgie. Kaitbordista Renāra Mileikas meklēšanas darbi trešās dienas rītā noslēdzās ar skumju vēsti- viņš tika atrasts izskalots Rojas novada Ģipkas jūras krastā.

Renāru pamanīja kāds vietējais iedzīvotājs, 20 kilometru attāumā no pazušanas vietas. Krastā tika izskalots gan kaitbordista ķermenis, gan viņa kaitošanas dēlis.

Pašlaik notikuma vietā strādā policija.

Kā iepriekš vēstīts, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) nācās uzklausīt pārmetumus par nepietiekamu spēku pielikšanu Renāra meklēšanā, taču VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš norādīja, ka glābēji meklēšanos darbos izdarīja visu iespējamo, un neskatoties uz VUGD pieejamo laivu, kura nav atbilstoša bīstamiem laikapstākļiem, glābēji tik un tā devās jūrā, lai censtos atrast pazudušo personu. Āboliņš atzīmēja, ka meklēšanā tika piesaistīti visi iespējamie resursi, arī helikopters, tādēļ glābēji no savas puses ir veikuši visu iespējamo.

Renāra traģiskā nāve ir izraisījusi "vētru" sociālajos portālos, kuros no Latvijas iedzīvotāju puses tiek izteikta līdzjūtība viņa tuviniekiem un līdzcilvēkiem.

 

 
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • As conspiracists cry freedom, Australian lefties back riot police | Jeff Sparrow | Opinion
  • _8506186
  • _8506182
  • _8506184

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas