Baldonē Ceļu policijas darbinieki automašīnā atrod 60’000 nelegālo cigarešu

10996103_773753886053852_1736701363678444195_n

Trešdien Baldones novadā Ceļu policijas darbinieki veica reidu, pārbaudot, vai autovadītāji nevada transportlīdzekli alkohola reibumā. Policisti apturēja arī kādu automašīnu Seat, kuru vadīja 1964. gadā dzimusi sieviete. Policijas darbinieki pamanīja, ka automašīnas vadītāja ir satraukta un automašīnā atrodas vairākas aizdomīgas kastes.

Aizdomās, ka tiek pārvadātas kādas nelegālas preces, policijas darbinieki lūdza automašīnas vadītājai parādīt pārvadāto kastu saturu. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka automašīnā atrodas 60’000 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.


Sieviete tika nogādāta Baložu iecirknī. Pret sievieti ir uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu vai realizāciju. Sievietei par šādu likuma pārkāpumu var draudēt sods - īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Tāpat trešdien arī Salaspils iecirkņa darbinieki reida laikā no kāda veikala atsavināja 2240 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām.

Par konstatēto likuma pārkāpumu tika sākta administratīvā lietvedība par akcīzes preču aprites noteikumu pārkāpšanu. Likumā par šādu pārkāpumu ir paredzēts naudas sods fiziskajām personām no septiņdesmit līdz septiņsimt eiro, bet juridiskajām personām — no septiņdesmit līdz septiņtūkstoš simt eiro, konfiscējot šīs preces.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Town of Newburgh PD K9 & Haverstraw Town PD K9, New York
  • Brooklyn Bridge (NYPD) - New York City
  • Haverstraw Town Police K9, Haverstraw, New York
  • City of Newburgh Police, Newburgh, New York

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas