Bez Tabu sižets: aizturējām psihotropo vielu tirgoni

427

Otrdien, 17. februārī Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki kopā ar raidījumu Bez Tabu pārbaudīja no iedzīvotājiem saņemtu informāciju, ka Kauguros tiek tirgotas jaunās psihoaktīvās vielas. Pārbaudes laikā informācija apstiprinājās. Policisti aizturēja 1989. gadā dzimušu vīrieti, pie kura tika atrasti un atsavināti 18 iepakojumi ar augu maisījumiem.

Veicot ekspertīzi, tika konstatēts, ka augu maisījumi satur psihotropās vielas. Šobrīd aizturētajam ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.


Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizēšanu ir uzsākts kriminālprocess. Aizturētajam par šādu likuma pārkāpumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Pateicamies raidījumam Bez Tabu par sadarbību ļaundara aizturēšanas brīdī, kā arī ikvienam iedzīvotājam, kurš sniedz informāciju par narkotisko vielu tirdzniecību.

Arī pagājušās nedēļas nogalē Jūrmalas Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja citu 1989. gadā dzimušu vīrieti, pie kura atrada piecus iepakojumus ar psihotropām vielām. Vīrietis tika apcietināts.

Raidījuma sižetu ar tirgoņa aizturēšanu var apskatīt pievienotajā video.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Town of Newburgh PD K9 & Haverstraw Town PD K9, New York
  • Brooklyn Bridge (NYPD) - New York City
  • Haverstraw Town Police K9, Haverstraw, New York
  • City of Newburgh Police, Newburgh, New York

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas