Brīvdienās pašvaldības policijas darbinieki uz aizdomu pamata par zādzību veikšanu aizturēja vairākas personas

b365cdc795

Sestdienas vakarpusē policijas patruļu apstādināja kāds vīrietis, kurš pastāstīja par kādu vīrieti, kurš, nama pagalmā izpētījis sieviešu somiņas saturu, nometa to zemē un devās prom. Pie policistu panāktā vīrieša atradās sieviešu naudas maks ar dokumentiem, kuru piederību apturētais vīrietis paskaidrot nevarēja. Kā izrādījās, Valsts policijas iecirknī jau bija vērsusies sieviete, kurai ar aculiecinieka palīdzību notvertais vīrietis rokas somu bija atņēmis. Aizturētais nodots Valsts policijas kolēģu ziņā.

Savukārt svētdienas vakarā Videonovērošanas centra darbinieki Vecrīgā pamanīja personas, kuras kaut ko mēģināja slēpt zem virsjakām. Policijas darbiniekiem aprunājoties ar dīvainajiem vīriešiem, izrādījās, ka pie viņiem ir vienpadsmit jaukas, adītas cepures ar visām cenu zīmēm. Apstaigājot tuvējās tirdzniecības vietas, policisti noskaidroja, ka cepures nozagtas amatnieku tirdziņā turpat Vecrīgā, pēc kā visas notikušajā iesaistītās personas, arī pārdevēja, kura atpazina savu preci, nogādātas Valsts policijā.

Pēc nepilnas stundas līdzīgu apģērbu kārotāju pašvaldības policisti satika Valmieras ielā. Policistu sastaptajam vīrietim palielā somā bija dažādi apģērba gabali ar veikala pretzādzības signālierīcēm un cenu zīmēm. Skaidrojumus sniegšanai un lietvedības nodrošināšanai arī šis vīrietis nogādāts Valsts policijā.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas