Brīvdienās ugunsgrēkos cietuši trīs cilvēki un viens gājis bojā

fire-dept-reg

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 11.oktobra plkst. 6:30 līdz 13.oktobra plkst. 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 92 izsaukumus. Kopumā dzēsti 40 ugunsgrēki, veikts 41 glābšanas darbs, bija arī 11 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos gāja bojā viens cilvēks un cieta trīs cilvēki, informē VUGD.

Svētdien ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē vairākas reizes izbrauca uz ūdenstilpnēm, kurās bija parādījies eļļains plankums. Ap vieniem dienā Jelgavas ugunsdzēsēji izbrauca uz Platones upi, pie Dzirnavu ielas, kurā bija parādījies eļļains plankums 10m2 platībā. Neilgi pēc tam Dobeles ugunsdzēsēji glābēji izbrauca uz Bērzes upi, kurā bija izveidojies naftas produktiem līdzīgs plankums 30m2 platībā. Lai ierobežotu tā izplatību, ugunsdzēsēji glābēji izvietoja absorbējušās bonas. Ap pustrijiem dienā Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji vēlreiz devās uz Platones upi, pie tās ietekas Lielupē, kur arī bija parādījies eļļains plankums. Lai nepieļautu vielas ieplūšanu Lielupē, ugunsdzēsēji glābēji 42 metru garumā, pāri upei, uzstādīja absorbējošās bonas. Plankuma aptuvenā platība bija 2000m2. Notikuma vietā atradās arī Valsts vides dienesta pārstāvji, kuri paņēma eļļainās vielas paraugus un veiks analīzes.

Vakar, plkst. 17:47, VUGD saņēma informāciju, ka Ogrē, Vijolīšu ielā,  divstāvu dzīvojamajā mājā ir jūtams sadūmojums. Pārmeklējot ēku, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas pagrabā deg sadzīves mantas 2m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta 57 gadus veca sieviete, kas bija mēģinājusi iekurināt krāsni ar benzīna palīdzību, un, tam uzliesmojot, guva rokas apdegumus.

Naktī no sestdienas uz svētdienu, plkst. 04:21, VUGD saņēma informāciju, ka Kuldīgā, Planīcas ielā, divstāvu dzīvojamajā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, mājas iedzīvotāji pašu spēkiem bija apdzēsuši 2m2 platībā degošo dīvānu un krēslu. Pie gultas uz grīdas ugunsdzēsēji atrada apmēram 66 gadus vecu vīrieti, kurš spēcīgajā sadūmojumā bija gājis bojā.

Sestdien, plkst. 18:35, VUGD saņēma informāciju, ka Burtniekos Ezera ielā divstāvu dzīvojamajā mājā ir jūtam sadūmojums. Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, viņi konstatēja, ka ēkas pirmā stāva dzīvoklī deg dīvāns 3m2 platībā. Dzīvokļa saimnieks, 46 gadus vecs vīrietis, pats saviem spēkiem bija izkļuvis no mājas. Mediķi viņam sniedza palīdzību un no tālākas hospitalizācijas viņš atteicās. Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas otrā stāva, kurā bija izveidojies spēcīgs sadūmojums, izglāba 75 gadus vecu sievieti, kuru hospitalizēja.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas