Brīvdienās zog gan suni, gan bruģi, gan gultasveļu no slimnīcas

Rīgas Pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki 26.aprīlī pulksten 18 saņēma informāciju, ka nozagts melns retrīvera šķirnes suns. Policisti nekavējoties apsekoja tuvāko apkārtni un drīz vien pie kāda veikala, vadoties pēc norādītajām pazīmēm, pamanīja suni, kuru saitē turēja kāds vīrietis. Likumsargi pārbaudīja vīrieša personību un apvaicājās par dzīvnieku, bet, tā kā 46-gadīgais kungs nevarēja uzrādīt suņa dokumentus un sniegt nekādus paskaidrojumus, vīrieti kopā ar suni nogādāja Valsts policijā, lai noskaidrotu lietas apstākļus un nodrošinātu tālāku lietvedību.


Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot pilsētā, 27.aprīlī pulksten 13:30 pamanīja automašīnu, kurā kāds vīrietis krāmēja bruģi. Policisti painteresējās, ko sestdienas pēcpusdienā šajā vietā dara strādīgais vīrs. Tā kā 50-gadīgais kungs, citas valsts pilsonis, nevarēja ticami paskaidrot savas darbības, policisti piezvanīja bruģa īpašniekiem, kā arī informēja kolēģus Valsts policijā. Bruģis izrādījās kādas iestādes īpašums, un īpašnieku pārstāvis uz notikuma vietu izsauca arī apsardzes darbiniekus.


Bruģa kārotājs nodots Valsts policijā lietas apstākļu noskaidrošanai un tālākai lietvedības nodrošināšanai.


Patrulējot rajonā, pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki 28.aprīļa pēcpusdienā, pamanot vīrieti, kurš bija sakņupis uz soliņa sabiedriskā transporta pieturvietā Duntes ielā, nolēma pārliecināties par viņa veselības stāvokli. Kā vēlāk izrādījās, sagurušais vīrs savtīgos nolūkos bija „apciemojis” medicīnas iestādi un viņa guvums bija vairāki mobilie tālruņi un gultas veļa no slimnīcas saimniecības.


Aizturētais turpmākai lietvedības nodrošināšanai nodots Valsts policijas darbinieku ziņā.


Avots: Rīgas Pašvaldības policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas