Ceļu satiksmes negadījumā Lubānā gājis bojā 48 gadus vecs vīrietis

how_fast_can_you_stop

Šorīt, pirms pulksten 8:00, autoceļa Lubāna - Dzelzava 1.kilometrā, notika ceļu satiksmes negadījums, vieglai automašīnai Mercedes Benz ietriecoties kokā. Notikuma vietā bojā gāja 48 gadus vecs vīrietis, savukārt smagas traumas guvis 25 gadus vecs vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā.

Kā liecina sākotnējā informācija, iespējamie negadījuma iemesli varētu būt ātruma pārsniegšana un neveiksmīga apdzīšanas manevra īstenošana, kā rezultātā automašīna frontāli ietriecās kokā. Policija pārbaudīs arī to vai automašīnas vadītājs nebija pie stūres sēdies alkohola reibumā.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret satiksmes drošību. Tiks veiktas vairākas ekspertīzes, kā arī skaidrota informācija kurš no vīriešiem atradies pie automašīnas stūres.

Šogad uz Vidzemes reģiona ceļiem dzīvības zaudējuši jau 27 cilvēki, no tiem 10 gājēji, 8 vadītāji, 5 pasažieri, 2 mopēdu vadītāji un viens velosipēda vadītājs.

Policija atkārtoti aicina ikvienu ceļu satiksmes dalībnieku būt atbildīgam uz ceļa, ievērot ceļu satiksmes noteikumus un rūpēties par savu un apkārtējo veselību un dzīvību.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Summer T-shirt Design
  • Corona T-shirt Desisgn
  • Motorcycle T-shirt Design
  • My attitude my choice T-shirt Design

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas