Daugavpilī apzog Lattelecom veikalu vairāku tūkstošu eiro apmērā

relizes14491-veikala.zadz_2


Aizvadītas nedēļas nogalē, no 18. uz 19.septembri, Daugavpils pilsētas centrā, pārvietojoties ar zagtu automašīnu un izsitot vitrīnas loga stiklu, ļaundari bezkaunīgi apzaga Lattelecom veikalu, nodarot zaudējumus vairāku tūkstošu eiro apmērā.

19.septembra naktī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē (LRP) saņemta informācija par to, ka Daugavpilī, Rīgas ielā nezināmas personas, izsitot  SIA “Lattelecom” veikala vitrīnas loga stiklu, iekļuva tajā un nozaga vairāku portatīvus datorus, nodarot vairāku tūkstošu eiro lielu materiālu zaudējumu. Policijā nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess, kā arī organizēti operatīvie un meklēšanas pasākumi ļaundaru notveršanai.

Noziedznieku meklēšanas un aizturēšanas pasākumos iesaistījās LRP Kriminālpolicijas biroja, Daugavpils iecirkņa un Ludzas iecirkņa darbinieki. Saliedēta un profesionāla darba rezultātā jau tajā pat dienā policisti aizturēja 1992.gadā dzimušu vīrieti, kurš ar vieglu automašīnu pārvadāja veikalā nozagtas mantas. Vēlāk tika aizturēts arī otrs iespējamais zaglis, 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš burtiski pirms nedēļas atbrīvojās no ieslodzījuma vietas.

Turpinot izmeklēšanu, tika noskaidrots, ka zādzības brīdī aizturētas personas pārvietojās ar automašīnu VW, kuru viņi nozaga tajā pat naktī Daugavpilī. Savukārt pēc veikala apzagšanas viņi pārlika mantas jau citā automašīnā, bet zagto VW, ar mērķi slēpt nozieguma pēdas, sadedzināja.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu. Tiek lemts jautājums par apcietinājuma piemērošanu vecākajam vīrietim.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas