Ūdenī atrasti vairāki miruši lidmašīnas “Air Asia” pasažieri; uzieta arī pazudusī lidmašīna

B6Fsv5EIYAAxNfs
Kā iepriekš vēstīts, naktī uz svētdienu, 28. decembri, no dispečeru dienestu avotiem pazuda aviokompānijas “Air Asia” QZ8501 reisa Airbus A320 lidmašīna, kurā atradās 155 pasažieri un septiņi ekipažas locekļi.

Lidmašīnas meklēšanā iesaistījās tādas valstis kā Malaizija, Indonēzija, Singapūra un Austrālija. Jaunākā informācija ārzemju presē liecina, ka izmeklēšanas helikopters virs Borneo salas ūdenī pamanījis vairākus mirušus cilvēkus, kuri ir pazudušās lidmašīnas pasažieri.

Cilvēku ķermeņi, uztūkuši, bet joprojām atpazīstami, tika nogādāti uz Indonēzijas Nacionālo meklēšanas un glābšanas kuģi. Nevienam no mirušajiem mugurā nebija uzvilktas drošības vestes. Pašreizējā informācija liecina, ka pašlaik atrasti 6 bojā gājuši pasažieri.

Bez reisa upuriem meklēšanas zonā pamanīti arī dūmi un priekšmeti, kas varētu nākt no pazudušās lidmašīnas- avārijas slīdkalniņa durvis un glābšanas vestes.

Priekšmeti ūdenī pamanīti desmit kilometru attālumā no vietas, kurā lidmašīnā pazuda no radariem. Indonēzijas amatpersonas uz priekšmetu atrasto rajonu nosūtījušas izmeklētāju komandu un helikopteru.

Indonēzijas varas iestādes veikušas publisku paziņojumu, ka bojāgājušo atrašanas zonā, ūdenī uzieta skaidri saskatāma lidmašīna, pēc kā var spriest, ka, diemžēl, izdzīvojušo katastrofā nav.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Irish Police Car - An Garda Síochána - Hyundai Estate - Ennis, Ireland
  • Irish Police Car - An Garda Síochána - Hyundai Estate - Ennis, Ireland
  • 6231 - WYP - YJ14 CVP - 101_2071
  • 6226 - GMP - MF67 OTR - 38565AEB-9D59 (2)

kriminalzinas.lv © 2019 Visas tiesības paturētas