Dienas laikā pašvaldības policija iesaistās vairāku personu pašnāvības mēģinājumu pārtraukšanā

11.februāris bija diena, kad Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki saņēma vairākus satraucošus zvanus par personu nodomu atvadīties no dzīves.

Vēlā 11.februāra vakarā, pašvaldības policijai izdevās operatīvi pārtraukt kādas 48-gadīgas sievietes mēģinājumu izdarīt pašnāvību. Patrulējošiem policistiem kāds garāmgājējs pavēstīja par kādu sievieti, kura kāpjot pāri tilta margām un grasoties ielekt kanālā. Par laimi policijas darbinieki atradās pavisam netālu un, ātri reaģējot, pārvilka sievieti tilta margu drošajā pusē. Uzreiz pēc tam sievietei izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas viņu hospitalizēja.

Pāris stundas vēlāk, īsi pirms pusnakts, Rīgas Pašvaldības policija saņēma informāciju par citu sievieti, kura ieradusies degvielas uzpildes stacijā (DUS) un tās darbiniekiem stāstījusi, ka grasās izdarīt pašnāvību. DUS darbinieki informāciju nekavējoties nodeva policijai, kā arī sniedza personas vizuālo aprakstu un norādīja virzienu, kurā sieviete devusies. Pateicoties DUS darbinieku laikus sniegtajai informācijai, policistiem bija iespēja operatīvi reaģēt un uz Vanšu tilta pamanītās sievietes sliktie nodomi tika operatīvi pārtraukti.

11.februārī gaišā dienas laikā policijā saņemta informācija par aizdomīgām personām, kuras atrodas pie Vanšu tilta vantīm. Ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka 24-gadīgs jaunietis, mēģinājis pakāpties pa vantīm līdz dzeloņdrātīm, taču tas nav izdevies un viņš nokritis. Notikuma vietā ieradās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas vīrieti hospitalizēja.

Rīgas Pašvaldības policija pateicas personām, kuras par incidentiem nekavējoties informēja policiju, tādā veidā palīdzot operatīvi novērst nelaimi.

Avots: Rīgas Pašvaldības policija
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas