Divas personas nogalina un aizdedzina vīrieti

4203595675_71d9f1ff4e_z

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka VP ZRP Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, aizdomās par tīša smaga miesas bojājumu nodarīšanu 1938.gadā dzimušajam vīrietim, kā rezultātā iestājās nāve, aizturējuši četras personas, no kurām divām piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Mirušais vīrietis tika atrasts Dobeles novadā, Penkules novadā, Auces upes krastā šī gada 21.augustā, bet pats noziegums noticis pirms pāris dienām 19.augustā. Jau vairākas dienas mirušā vīrieša kaimiņiene,  nebija viņu manījusi, tāpēc sākusi uztraukties un ar savu suni gājusi vīrieti meklēt, atradusi mirušu Auces upes krastā, zem zariem. Jāmin, ka līķis bija arī apdedzis. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka noziegums izdarīts, jo izcēlies konflikts, smagi miesas bojājumi nodarīti vīrietim mājas pagalmā, lai slēptu pēdas, līķis aiznests uz upes krastu, kur apliets ar degšķidrumu un aizdedzināts.

Policijas darbinieki, pēc informācijas saņemšanas, ka noticis noziedzīgs nodarījums, pa karstām pēdām aizturēja četras personas – trīs vīriešus un vienu sievieti. Diviem vīriešiem 1993.gadā un 1951.gadā dzimušajiem piemērots apcietinājums, viens no vīriešiem 1951.gadā dzimušais agrāk tiesāts par līdzīga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu. Aizturētie ir no Penkules pagasta.

Uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kā rezultātā iestājās nāve un ja to izdarījusi organizēta grupa,  kas paredz sodu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Izmeklēšanas laikā tiks noskaidrots vai personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas