Divi laupītāji, pielietojot vardarbību, nolaupa seifu ar naudu

safe

Pagājušo svētdien, 26.oktobrī ap pulksten 21:00 Bolderājā, Platajā ielā kādā metāllūžņu uzpirkšanas vietā iegāja divi nezināmi vīrieši, informē Valsts policija.

Ieejot telpā, viens vīrietis no kabatas izvilka saliekamo nazi un ar naža spalu iesita metāllūžņu uzpircējam pa galvu. Tajā pašā laikā otrs vīrietis devās uz tālāko telpu, kur paņēma tur esošo seifu. Iegūstot laupījumu, abi vīrieši metās bēgt.

Pēc uzbrukuma cietušais izsauca apsardzi, taču vainīgās personas jau bija paspējušas aizbēgt pirms apsardzes ierašanās. Par notikušo tika paziņots policijai, un cietušais nodots mediķu aprūpē.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, policistiem izdevās noskaidrot iespējamās vainīgās personas. Pagājušo otrdien policijas darbinieki aizturēja 1985. un 1977. gadā dzimušus vīriešus.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka abi vīrieši pēc uzbrukuma uzlauzuši nozagto seifu un savā starpā sadalījuši tur esošo naudu – 630 eiro. Aizturētie, kuri jau iepriekš vairākkārt tiesāti par laupīšanām un zādzībām, atzīst savu vainu pastrādātajā noziegumā.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu, vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Pagājušo ceturtdien tiesa aizturētajiem vīriešiem piemēroja drošības līdzekli- apcietinājumu.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • As conspiracists cry freedom, Australian lefties back riot police | Jeff Sparrow | Opinion
  • _8506186
  • _8506182
  • _8506184

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas