Francijā meklēšanā izsludināti divi brāļi aizdomās par uzbrukumu “Charlie Hebdo”

Charlie-Hebdo-shooting
Kā iepriekš vēstījām, 7. janvārī, noticis bruņots uzbrukums franču satīras žurnāla “Charlie Hebdo” Parīzes birojam, kurā dzīvības zaudēja 12 cilvēki, bet vēl vairāki tika smagi ievainoti.

Francijas drošības iestādes meklēšanā par pastrādāto teroru izsludinājušas divus brāļus- 32 gadus veco Šerifu Kuaši un viņa 24 gadus veco brāli Saidu, kuri abi dzimuši un auguši Parīzē. Policija lūdz ikvienu, kuram ir kāda informācija par attēlā redzamo vīriešu atrašanās vietu, nekavējoties ziņot, jo šīs personas ir bruņotas un ļoti bīstamas.

Ārzemju mediji ziņo, ka Šerifs Kuaši, kurš ir zināms ar vārdu Abu Isens, ir jau iepriekš 18 mēnešus pavadījis cietumā par līdzdalību grupējumā, kas vervē kaujiniekus starptautiskajai teroristiskajai organizācijai "Al Qaeda" Irākā.

Par viņa brāli Saidu Kuaši nav pieejama krimināla vēsture.

Aizdomās par uzbrukumu, tika aizturēts arī trešā persona- 18 gadus vecais Hamids Murads, kuru tur aizdomās par līdzdalību uzbrukuma organizēšanā. Jaunietis pats atzinies noziegumā, kad ievērojis, ka tiek meklēts ar sociālo tīklu palīdzību.

Francijā pēc uzbrukuma "Charlie Hebdo" redakcijai ir izsludināta augstākā terorisma trauksme un karavīri pašlaik apsargā dažādus potenciālos uzbrukuma objektus.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Town of Newburgh PD K9 & Haverstraw Town PD K9, New York
  • Brooklyn Bridge (NYPD) - New York City
  • Haverstraw Town Police K9, Haverstraw, New York
  • City of Newburgh Police, Newburgh, New York

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas