Gadu mijā pašvaldības policisti aiztur kaušļus, ķildniekus un garnadžus

Rīgas Pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki 29.decembrī pirms pulksten 01:30, patrulējot pilsētā, pamanīja divus jauniešus, no kuriem viens bija saķēris galvu. Policisti apturēja transportlīdzekli un pavaicāja jauniešiem, kas atgadījies. Sarunā noskaidrojās, ka izcēlies kautiņš un tā laikā 20-gadīgajam puisim iedurts ar nazi, no uzbrucējiem cietis arī 17-gadīgais jaunietis. Cietušie jau bija izsaukuši Neatliekamo medicīnisko palīdzību, bet trīs iespējamie vainīgie aizbēguši. Informācija par notikušo pa rāciju paziņota otrai dežūrekipāžai, lai apsekotu tuvāko apkārtni. Drīz vien cietušo norādītajā virzienā pamanīta aprakstam atbilstoša trijotne. Iespējamie vainīgie – 17-gadīgs, 19-gadīgs un 22-gadīgs jaunietis – aizturēti un nogādāti Valsts policijā, kur varēs skaidrot, kāpēc pirms gadu mijas bija izlēmuši vicināt dūres un nazi. Savukārt abus cietušos mediķi hospitalizēja.

Gada nogalē Vecrīgā savdabīgi konfliktu risināja kāds pāris. Rīgas Pašvaldības policijas Centra pārvaldes policistus 29.decembrī ap pulksten 02:00 palīgā sauca kāds taksometra vadītājs, jo pats netika galā ar ķildniekiem. No taksometra izkāpa jauniete, kura paskaidroja, ka sastrīdējusies ar savu draugu un tagad viņš konfliktē. No tā paša braucamā izkāpa arī vīrietis acīmredzamā alkohola reibumā. Policisti ar viņu veica pārrunas un centās mierīgā ceļā pārtraukt ķīviņu. Vīrietis bija gana stūrgalvīgs un sarunas laikā sāka bēgt Akmens tilta virzienā, veikli pārkāpa pāri margām un pieprasīja, lai liek viņam mieru, pretējā gadījumā nolēkšot no tilta. Policisti neatbalstīja šādu iereibušā vīrieša rīcību un aizturēja viņu, pielietojot roku dzelžus. Pēc tam nogādāja 35-gadīgo vīrieti dežūrdaļā veikt alkohola ietekmes pārbaudi, bet vēlāk par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu, noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu.

31.decembrī pirms pulksten 09:30 Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka vīrietis, iespējams, narkotisko vielu reibumā, izsitis kādai automašīnai loga stiklu un nozadzis instrumentus, pēc tam aizbēdzis. Policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā un pārmeklēja aculiecinieka norādīto nama kāpņu telpu, kur atrada aizdomās turamo personu. Likumsargi aizturēja 32-gadīgo vīrieti un nogādāja Valsts policijā tālākai lietvedības nodrošināšanai.

Savukārt Kurzemes pārvaldes policisti 1.janvārī pulksten 16:00, patrulējot pilsētā, ievēroja personu, kura nama vienam dzīvoklim izsita loga stiklu un no dzīvokļa iznesa mantas. 35-gadīgais vīrietis tūdaļ aizturēts un nodots kolēģiem no Valsts policijas tālākai lietas izmeklēšanai.

Avots: Rīgas Pašvaldības policija
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas