Iedzīvotāji, pielietojot piparu gāzi, iespundē iespējamos zagļus dzīvoklī

Vakar Dāvida ielā, divi aculiecinieki, līdz policijas atbraukšanai uz notikuma vietu, pielietojot piparu gāzi, iespundēja iespējamos zagļus dzīvoklī. Garnadži tika aizturēti un nogādāti Rīgas Kurzemes iecirknī.


Par notikušo uzsākts kriminālprocess un policija tiesā lūgs aizturētajiem piemērot drošības līdzekļa apcietinājums piemērošanu.


Vakar, 2. maijā ap pulksten 16.00 pēcpusdienā Rīgā, Dāvida ielā kāds iedzīvotājs pamanīja, ka divi aizdomīgi vīrieši izsit kādu pirmā stāva dzīvokļa logu un ierāpjas dzīvoklī. Viņš pieaicināja vēl kādu tuvumā esošu iedzīvotāju un izsauca policiju. Kamēr policijas darbinieki brauca uz notikuma vietu, abi drosmīgie iedzīvotāji kopīgiem spēkiem nobloķēja zagļiem izeju no dzīvokļa, lai līdz policijas ierašanās brīdim varētu garnadžus aizkavēt. Ļaundari, piedraudot ar nazi, mēģināja izbēgt no dzīvokļa, taču aculiecinieki, pielietojot piparu gāzi, noturēja abus zagļus dzīvoklī.


Pāris minūšu laikā notikuma vietā ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki un abus iespējamos zagļus aizturēja. Garnadži tika nogādāti policijas iecirknī un ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Aizturētie ir 47 gadus un 21 gadu veci vīrieši, kuri jau iepriekš ir vairākkārt nonākuši policijas redzes lokā.


Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Policija tiesā lūgs aizturētajiem piemērot drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu.Avots: Valsts policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • DSC_6329a
  • DSC_6328a
  • DSC_6328
  • DSC_6327

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas