Iereibis autovadītājs policistam dod 390 eiro lielu kukuli

bribe

Pagājušo piektdien, 13. februārī ap pulksten 13:30 Rīgā, Gaujas ielā Ceļu policijas darbinieki par ātruma pārsniegšanu pie izglītības iestādes apturēja automašīnu „Mercedes Benz”. Lai izvairītos no administratīvā soda par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, 1964. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 15 eiro kukuli.

Tāpat arī ap pulksten 22:30 Rīgā, Jaunciema gatvē policisti apturēja automašīnu „Chrysler”, kuras vadītājs – 1975. gadā dzimis vīrietis – atradās 2,3 promiļu reibumā un vadīja spēkratu bez vadītāja apliecības. Cenšoties izvairīties no soda piemērošanas, krietni iereibušais autovadītājs policistiem deva kukuli 20 eiro apmērā.


Teju pēc pusotras stundas, ap pulksten 23:50 arī Eksporta ielā policisti apturēja 1982. gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu „Mercedes Benz”. Vīrietis automašīnu vadīja 0,59 promiļu reibumā, tādēļ, lai izvairītos no soda, viņš policistiem deva 390 eiro lielu kukuli.

Visos gadījumos ir uzsākti kriminālprocesi par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā ir aizturēti jau desmit autovadītāji – kukuļdevēji. Atgādinām, ka par kukuļdošanu ir piemērojama kriminālatbildība.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas