Iespējamais automašīnas zaglis pēc aizturēšanas mēģina izdemolēt iecirkni

Trešdien Pārdaugavā aizturēts vīrietis, kurš, iespējams, greizsirdības vadīts vienas dienas laikā paspējis izdarīt virkni pārkāpumu – vīrietis tiek turēts aizdomās par zādzību lielos apmēros, mantas tīšu bojāšanu, miesas bojājumu nodarīšanu, automašīnas vadīšanu bez tiesībām, iespējams, atrodoties narkotisko vielu reibumā.


Trešdien Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma iesniegumu no kādas iedzīvotājas, kura ziņoja, ka viņas bijušais dzīvesbiedrs ir viņu piekāvis un nozadzis viņas automašīnu Nissan QASHQAI.


Izmeklējot šo gadījumu, Kurzemes iecirkņa darbinieki noskaidroja, ka vīrietis norunājis tikšanos ar cietušo sievieti un tikšanās laikā piesavinājies viņas auto atslēgas un licis viņai iekāpt automašīnā. Pēc tam vīrietis viņu aizvedis līdz Sēlpils ielai, kur pavēlējis viņai izkāpt no automašīnas, un brīdi vēlāk vīrietis cietušajai uzbrucis, nodarot miesas bojājumus. Pateicoties aculieciniekiem, kuri iejaucās notiekošajā, vīrietis pārstāja sist savu dzīvesbiedri un ar viņas automašīnu aizbrauca prom.


Tās pašas dienas vakarā, veicot virkni operatīvo darbību, Kurzemes iecirkņa darbinieki aizturēja 1972.gadā dzimušo vīrieti, taču vīrietis turpināja uzvesties agresīvi pat policijas iecirknī, kur mēģināja izdemolēt aizturēšanas telpu. Iecirknī tika atklāts, ka vīrietim arī nav automašīnas vadīšanas tiesību un, iespējams, viņš tajā diena atradies narkotisko vielu iespaidā, kas tiks precizēts ekspertīzē.


Pēc šiem notikumiem aizturētajam nāksies atbildēt par savu rīcību un pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par miesas bojājumu nodarīšanu, zādzību lielā apmērā un mantas tīšu bojāšanu, taču, ja ekspertīzē atklāsies, ka vīrietis bijis narkotisko vielu iespaidā, tad tiks uzsākts kriminālprocess arī par automašīnas vadīšanu bez tiesībām, atrodoties narkotisko vielu iespaidā. Šobrīd aizdomās turētajam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.


Avots: Valsts policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas