Ietriecoties kokā, dzīvību zaudējis motocikla vadītājs

10647206_1448730648705045_6976738487299276384_n

24.septembrī, traģisks negadījums notika Apes novadā, Gaujienas pagastā, kur dzīvību zaudēja kāds 1972.gadā dzimis motocikla Znen vadītājs.

Kā liecina sākotnējā informācija, motocikla vadītājs, iespējams, nebija izvēlējies ceļa segumam un laika apstākļiem atbilstošu ātrumu un, nespējot savaldīt motociklu, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Turklāt vadītājs pie motocikla stūres bija sēdies bez aizsargķiveres. Vīrietis no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Lai šādi negadījumi nenotiktu, Valsts policija aicina ikvienu vadītāju parūpēties par savu un apkārtējo drošību. Ja esat motocikla vadītājs, tad noteikti ir jābūt speciālam apģērbam un aizsargķiverei. Tāpat atgādina, ka sēžoties pie automašīnas stūres ir jāpiesprādzējas, jāpārliecinās, ka arī pasažieri ir piesprādzējušies un mazākie pasažieri atrodas savam vecumam atbilstošos krēsliņos. Arī gājējiem der atcerēties, ka iestājoties tumšajam laikam, nepietiek ar vienu mazu atstarotāju pie somas - vislabāk gaismu atstarojošs apģērbs vai atstarojošā veste. Varbūt mazāk stilīgi, taču autovadītāji to novērtēs!
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • San Francisco Police
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court
  • Vigil for Ruth Bader Ginsburg at Supreme Court

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas