Izņemts liels apjoms aizliegto vielu, kas bija paredzētas pārdošanai

methamphetamine-600x338

Nedēļas laikā Latgalē tika organizēti un veiksmīgi aizvadīti kārtējie operatīvie pasākumi vērsti pret narkotisko un psihotropo vielu apriti, kuru rezultātā policijai izdevās atrast un izņemt vairāk par 100 gramiem aizliegto vielu.

Veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, kas bija uzsākts saistībā ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti Daugavpilī, Kriminālpolicijas biroja darbinieki noskaidroja aizdomās turamo personu, kura iespējams varēja būt iesaistīta šajā noziegumā. Turpinot izmeklēšanu un operatīvos pasākumus, policijas darbinieki aizturēja 1980.gadā dzimušu vīrieti, kā rezultātā tika izņemts vairāk par 100 gramiem amfetamīna. Zināms, ka narkotiskas vielas bija paredzētas tālākai pārdošanai Daugavpilī.

Savukārt Rēzeknē, veicot operatīvus pretnarkotiku pasākumus, kādā daudzīvokļu mājas pagalmā policijas darbiniekiem izdevās atrast vairākus maisiņus ar aizliegto vielu – kopumā ap 15 gramiem amfetamīna. Saistībā ar minēto tiek pārbaudīts 1979.gadā dzimis vīrietis, kurš jau ir nonācis policijas redzeslokā.

Policija turpina abu kriminālprocesu izmeklēšanu.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas