Ja esi cietis no attēlā redzamā vīrieša – ziņo!

relizes14529-ramis

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa policijas darbinieki par krāpšanu aizturēja attēlā redzamo vīrieti. Policistiem ir aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt pastrādājis vēl citus noziedzīgus nodarījumus saistībā ar krāpšanu, tādēļ, ja esi cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām – ziņo!

Rīgas Latgales iecirknī ir uzsākts kriminālprocess par krāpšanas faktu, kur, izmantojot internetbankas datus, iegūti vairāki “ātrie kredīti”.

Kriminālprocesa izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka šā gada 16. septembrī Rīgā, Maskavas ielā pie cietušās personas piebraukusi melnas krāsas BMW markas automašīna. Tajā esošais vīrietis stāstījis, ka viņš gaidot naudas pārvedumu no ārzemēm, tādēļ viņam ir nepieciešams internetbankas pieslēgums. Cietušais vīrietim uzticēja pieeju savam internetbankas kontam, saņemot par to atlīdzību 15 eiro apmērā.

Pēc neilga laika cietušais konstatēja, ka uz viņa vārda ir saņemti vairāki “ātro kredītu” aizdevumi.

Veicot operatīvos izmeklēšanas pasākumus, vakar, 20. novembrī Rīgas Latgales iecirkņa darbiniekiem izdevās aizturēt 1965. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau agrāk ir tiesāts par krāpšanu. Šobrīd vīrietis ir ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Rīgas Latgales iecirkņa policijas darbiniekiem ir aizdomas, ka attēlā redzamais vīrietis varētu būt saistīts arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086345, 67086302 vai 110 - vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Present, Past, Future
  • POLICE on Beale
  • Armored NYPD Police Officers at Trump Tower, 725 Fifth Avenue, New York City
  • Unmarked Traffic Car

kriminalzinas.lv © 2018 Visas tiesības paturētas