Jaunajā mācību gadā policija pastiprinātāk rīkos reidus un patrulēs

14127762576_7697fdc408_z

Rīgas Pašvaldības policija ir sagatavojusi pasākumu plānu sabiedriskās kārtības uzraudzībai jaunajam mācību gadam tuvojoties.

Jau kopš 18.augusta teritoriālo pārvalžu darbinieki pievērš pastiprinātu uzmanību bērnu un jauniešu pulcēšanas vietām namu iekškvartālos, aktīvās atpūtas vietās, parkos un mācību iestāžu teritorijās. Jauniešu pulcēšanās vietas ir iekļautas patrulēšanas maršrutos un policijas darbinieki tās regulāri apseko, uzraugot sabiedrisko kārtību.

Pašvaldības policijas Ceļu policijas pārvaldes darbinieku uzdevums šajās dienās ir mācību iestāžu tuvumā esošo ceļu satiksmes drošības un informatīvo elementu, kā drošības barjeras, ceļa zīmes, ceļa apzīmējumi, apsekošana un, izvērtējot situāciju, līdz 23.augustam tiks sagatavota informāciju par konstatētajiem trūkumiem, kas tiks nosūtīta Rīgas domes Satiksmes departamentam to novēršanai.

Arī Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbinieki jau šobrīd veic regulārus reidus, arī nakts laikā, apsekojot izglītības iestāžu teritorijas un pievēršot uzmanību sabiedriskās kārtības ievērošanai. Regulāri reidi sadarbībā ar pašvaldības policijas pārvaldēm notiek tirdzniecības vietās, kontrolējot alkohola un tabakas izstrādājumu tirdzniecības aizlieguma nepilngadīgām personām ievērošanu.

No 29.augusta līdz 2.septembrim plānots pastiprinājums sabiedriskās kārtības nodrošināšanā Vecrīgā un visā pilsētā. Darba pienākumu izpildē šajās dienās paredzēts iesaistīt līdz 200 pašvaldības policijas darbiniekiem.

Sākot no 1.septembra pašvaldības policijas darbinieki atsāks patrulēšanu pie visām pašvaldības mācību iestādēm, kopumā pie 132 audzēkņu apmācībai paredzētajiem ēku kompleksiem.

Skolu vadība un pedagogi no pašvaldības policijas puses ir uzrunāti par iespējām organizēt skolās tikšanās ar pašvaldības policijas darbiniekiem, lai tematisko lekciju laikā izglītotu skolēnus par dažādiem drošības un kārtības jautājumiem.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas