Jaunieši nošauj vīrieti un sadedziņa viņa mirstīgās atliekas

stock-footage-a-man-ignites-a-lighter

Septembra beigās Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja divus jauniešus par 40 gadus veca vīrieša slepkavību. Lai slēptu nozieguma pēdas, jaunieši sadedzināja vīrieša mirstīgās atliekas. Policijā uzsākts kriminālprocess par slepkavību pastiprinošos apstākļos.

4. septembrī ap pulksten 19:25 policijā saņemta informācija, ka Ķekavas novadā, Krogsilā uz meža ceļa deg automašīna. Uz notikuma vietu izbrauca Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki un Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki. Pēc ugunsgrēka likvidēšanas policisti automašīnā konstatēja cilvēka mirstīgās atliekas.

Izmeklēšanas laikā, likumsargiem izdevās noskaidrot, ka pirms automašīnas aizdedzināšanas vīrietis ir nošauts, bet pēc tam pēdu slēpšanas nolūkā mašīna sadedzināta. Turpinot izmeklēšanu, izdevās noskaidrot bojā gājušās personas identitāti - tas bija 1974. gadā dzimis vīrietis.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja iespējamos vainīgos. Septembra beigās aizdomās par slepkavības izdarīšanu policijas darbinieki aizturēja divus jaunus vīriešus.

Aizturētie ir 1994. un 1995. gadā dzimuši jaunieši, kuri agrāk nav tiesāti, taču aizturēšanas brīdī pret vīriešiem policijā jau sākti vairāki kriminālprocesi par zādzībām no automašīnām. Vīrieši savu vainu pastrādātajā noziegumā atzina. Iespējamais nozieguma motīvs – mantkārība, jo jaunieši nogalinātajam vīrietim bija nozaguši divus mobilos tālruņus un naudu 2100 eiro apmērā.

Pret vīriešiem sākts kriminālprocess par slepkavību personu grupā, ja pēc tās izdarīta līķa apgānīšana. Par šādu noziegumu paredzēts sods ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar policijas kontroli un laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

1. oktobrī tiesa aizturētajiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri BMW R1100-RTP Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Carabinieri Yamaha motore Roma centro (Italian military police motorcycle in the city center of Rome)
  • Two-Wheels-T-shirt

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas