Jaunietis konflikta laikā ar nazi smagi savaino vīrieti

bloody_knife_by_xbelisaria-d3iz4bo

Pagājušo svētdien Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Vaidavas ielu. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka starp 1988. gadā dzimušu vīrieti un kādu jaunieti bija izcēlies konflikts, kura laikā jaunietis ar nazi vairākas reizes iedūris otram konfliktā iesaistītajam mugurā un vēderā. Pēc saduršanas ļaundaris aizbēdzis.

Cietušais tika nogādāts slimnīcā. Savukārt policijas darbinieki noskaidroja iespējamo vainīgo personu un uzsāka vainīgās personas meklēšanu. Otrdien policisti aizturēja 1996. gadā dzimušu jaunieti, kurš atzina savu vainu noziegumā.


Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka konflikts starp iereibušajiem vīriešiem, iespējams, bija saistīts ar naudas aizdošanu un neatdošanu.

Aizturētais jau iepriekš bija tiesāts par iesaistīšanos kautiņos, kā arī par huligāniskām darbībām. Šobrīd pret jaunieti ir uzsākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai. Aizturētajam par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Humberside Police RPU LD68 LPO
  • FJ19 AHF
  • FJ18 HBP
  • SV13BHD

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas