Jaunmārupes negadījumā divu pasažieru dzīvības izglābj garāmbraucēji

1015406_689472337815341_2015707965828638235_o
Šonakt neilgi pēc pulksten 2.00 uz autoceļa Peles – Jaunmārupe notika traģisks negadījums, kurā bojā gāja automašīnas BMW vadītājs, tomēr negadījuma sekas varēja būt vēl traģiskākas, jo automašīnā, pirms to pilnībā pārņēma liesmas, bija arī divi pasažieri, informē Valsts policija.

Izmeklēšanā pagaidām noskaidrots, ka, braucot pa autoceļu Peles – Jaunmārupe, kāds automašīnas Volvo vadītājs pamanīja, kā viņam lielā ātrumā garām pabrauc automašīna BMW 750. Automašīnas ātrums bija tik liels, ka jau pēc dažām sekundēm tā pazuda no redzesloka, bet vēl dažas sekundes vēlāk Volvo vadītājs to pamanīja ceļa vidū, no automašīnas motora pārsega vēlās ārā dūmu mutuļi.

Redzot, ka ir noticis negadījums, Volvo vadītājs uzreiz zvanīja operatīvajiem dienestiem, bet viņam blakus esošais pasažieris metās glābt negadījumā cietušos. BMW vadītājs neizrādīja dzīvības pazīmes un viņu glābējam neizdevās izvilkt no auto, jo viņš bija iespiests. Pirmo no automašīnas izdevās izvilkt kādu 20 gadus vecu meiteni, kura bija bezsamaņā un neizrādīja dzīvības pazīmes. Varonīgais iedzīvotājs uzreiz sāka meiteni elpināt un pēc mirkļa meiteni bija izdevies atdzīvināt.

Sekundi vēlāk Volvo pasažieris kopā ar Volvo vadītāju ķērās klāt pie otra pasažiera glābšanas. Otrs pasažieris bija pie samaņas, taču bija guvis nopietnus savainojumus un saviem spēkiem nevarēja izkļūt no automašīnas. Kad otru pasažieri bija izdevies izglābt, automašīnu liesmas bija pārņēmušas tik lielā mērā, ka glābšanu turpināt vairs nebija iespējams.

Lai noskaidrotu negadījuma apstākļus Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka BMW vadītājs nobraucis no ceļa, ietriecies kokā un no trieciena izlidojis atpakaļ uz braucamās daļas. Precīzi negadījuma apstākļi un iemesli tiks noskaidroti izmeklēšanā, taču šobrīd ir skaidri zināms, ka bija pārsniegts atļautais braukšanas ātrums.

Valsts policija pateicas abiem drošsirdīgajiem glābējiem un lems par iespēju abus vīriešus apbalvot!
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas