Jūrmala apcietināts vīrietis par savas paziņas noslepkavošanu

4648842439_b17fe00dfa_z

Augusta sākumā Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka dzīvoklī Konkordijas ielā, Jūrmalā atrodas sievietes līķis. Kaimiņi sajutuši nepatīkamo smaku, kas nāca no dzīvokļa, tādēļ par to paziņoja dzīvokļa saimnieces radiniecei, kura informēja policijas darbiniekus. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka sieviete nogalināta ar vairākiem naža dūrieniem mugurā un mirusī sieviete dzīvoklī atradusies vismaz divas nedēļas.

Nekavējoties tika sākts kriminālprocess. Izmeklēšanas laikā policijas darbinieki veica virkni operatīvo darbību, kā rezultātā izdevās noskaidrot, ka slepkavību veicis kāds sievietes paziņa. Policijas darbinieki jau pēc pāris dienām Rīgā aizturēja 1976. gadā dzimušo vīrieti, kurš atzina savu vainu izdarītajā noziegumā.

Sākotnējā versija ir tāda, ka vīrietis noslepkavojis savu paziņu mantkārīgos nolūkos, jo izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka pēc sievietes noslepkavošanas aizdomās turamais vīrietis nelikumīgā veidā no mirušās sievietes bankas konta izņēmis vairāk nekā 1500 eiro.

Pret aizturēto vīrieti ir sākti divi kriminālprocesi – par slepkavību, kas saistīta ar laupīšanu, kam likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku līdz 20 gadiem. Tāpat sākts kriminālprocess arī par svešu maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu.

Šobrīd vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas