Jūrmalas pludmalē atpūtnieks paliek bez dokumentiem un planšetdatora

Kāds Jūrmalas pludmales apmeklētājs palika bez sava planšetdatora un somiņas, jo uz īsu brīdi savas mantas bija atstājis bez uzraudzības. Sākoties peldsezonai, policija aicina atpūtniekus un pludmales apmeklētājus rūpēties par savām personīgajām mantām un neatstāt tās bez uzraudzības.


Šā gada 25. jūnijā Jūrmalā pie kādas kafejnīcas, kur vasaras sezonā atpūtnieku ērtībai ārā tiek iznesti galdiņi un dīvāni, lai būtu iespējams pasēdēt ārpus kafejnīcas telpām, kāds Jūrmalas pludmales apmeklētājs palika bez somas, kurā atradās viņa personīgās mantas - planšetdators, kā arī maks ar dokumentiem un naudu.  Cietušais savu somu uz īsu brīdi, bez uzraudzības, bija atstājis pie kafejnīcas uz galdiņa, taču ar to arī veiklajam garnadzim pietika.


Šobrīd vasaras sezona rit pilnā sparā, līdz ar to arī pludmales apmeklējumi un peldēšanās laiks, taču ar to arī neizpaliek nepatīkami pārsteigumi – mantu zagļi.


Policija aicina cilvēkus rūpēties par savu personīgo mantu drošību un neatstāt tās bez uzraudzības. Dodoties peldēties vai piedaloties sportiskās aktivitātēs, ieteicams palūgt kādu uzticamu cilvēku pieskatīt jūsu personīgās lietas, bet svarīgus dokumentus un citas īpaši vērtīgas mantas dodoties uz pludmali vislabāk atstāt mājās.


Avots: Valsts policija

Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Bicycle Police
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department
  • Northern Regional Police Department

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas