Kāds pāris ar zagtām numura zīmēm uzpilda degvielu un nesamaksājot aizbrauc

Par degvielas zādzību policija aizturēja iepriekš sodītu vīrieti un sievieti. Kā tika noskaidrots, pāris izmantojot zagtas automašīnu numurzīmes, pastrādājuši vairākas degvielas zādzības no degvielas uzpildes stacijām. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu vai šīs personas vainojamas vēl citās līdzīgās zādzībās.

1. novembra pēcpusdienā Rīgā, Brīvības ielā Ceļu policijas darbinieki, realizējot operatīvo informāciju, aizturēja divas personas par degvielas zādzību no kādas degvielas uzpildes stacijas Salaspils iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Aizturēšanas brīdī šīs personas pārvietojās ar automašīnu Lexus un kā noskaidrojās automašīna jau bija meklēšanā.

Policistiem ir aizdomas, ka aizturētie, iespējams, veikuši vēl citas zādzības no degvielas uzpildes stacijām. Izmeklēšanas gaitā pašreiz ir apzināti četri zādzības gadījumi Salaspils policijas iecirkņa apkalpojamā teritorijā, kurās aizturētie savu vainu atzīst, un ir pamatotas aizdomas par citiem gadījumiem, kas varētu būt pastrādāti citu iecirkņu apkalpojamās teritorijās. Zādzības tika veiktas ar divām automašīnām – Lexus un BMW, kur abas personas izmantojot zagtas automašīnu numurzīmes piebraukušas, uzpildījušas degvielu un aizbraukušas nesamaksājot.

Aizturētie ir 1971. gadā dzimis vīrietis un 1986. gadā dzimusi sieviete, abas personas iepriekš jau sodītas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību un turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu vai šīs personas vainojamas vēl citās līdzīgās zādzībās.

Avots: Valsts policija
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • Carabinieri Subaru Forester Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Seat Leon Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)
  • Carabinieri Jeep Grand Cherokee Roma centro (Italian military police SWAT unit jeep in the city center of Rome)
  • Carabinieri Alfa Romeo Giulietta Roma centro (Italian military police car in the city center of Rome)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas