Mārupē divas reizes tiek notriekts viens un tas pats gājējs; līķi atrod Rīgā

Blood stained pavement outside Rice on St Ann Street, Manchester

11. janvārī Mārupes novadā noticis traģisks negadījums- kāda automašīna pie autobusa pieturas “Riekstiņi” notriekusi gājēju, kuram pusstundu vēlāk uzbraucis cits spēkrats. Līķis tika atrasts labu gabalu no sākotnējas uzbraukšanas vietas-  Rīgā, Tēriņu un Codes ielas krustojumā.

Valsts policija ziņoja, ka svētdien, 11. janvārī, aptuveni pulksten 18:27, uz autoceļa Rīga-Jaunmārupe 1961. gadā dzimis vīrietis ar savu “KIA” markas automašīnu uzbrauca kādam gājējam, taču viņu pašu notikuma vietā neatrada- uz ielas bija atrodamas tikai tādas gājēja personīgās mantas kā soma, cepure un zābaks.

Pusstundu vēlāk, ap 18:58, 1957. gadā dzimusi sieviete ar “Toyota” markas automašīnu uzbrauca tam pašam gājējam, kurš, kā policija noskaidroja, bija 1947. gadā dzimis vīrietis. Vīrieša līķi atrada Rīgā, pie sievietes automašīnas.

Sieviete faktu, ka ir uzbraukusi jau iepriekš notriektam gājējam, konstatēja tikai Rīgā, kad nekavējoties arī ziņoja policijai. Pašlaik notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu sīkākus notikušā apstākļus.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • As conspiracists cry freedom, Australian lefties back riot police | Jeff Sparrow | Opinion
  • _8506186
  • _8506182
  • _8506184

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas