Negadījumā pie Mangaļsalas iet bojā 4 cilvēki

BvTl6UsIMAAeBNN

Šorīt pulksten pie Mangaļsalas uz Mangaļu prospekta notika smags negadījums ar traģiskām sekām – bojā gāja četri cilvēki, bet viens ar politraumu tika nogādāts slimnīcā. Šogad kopā uz ceļiem bojā gājuši jau 119 cilvēki, kas ir par 18 vairāk nekā pērn identiskā laika periodā, liecina policijas sniegtā informācija.

Izsaukumu uz notikuma vietu – Stāvvadu ielas un Mangaļu prospekta krustojumu -policija saņēma šorīt pulksten 6:05. Notikuma vietā policisti konstatēja, ka notikusi frontāla sadursme starp vieglo pasažieru automašīnu Volvo un kravas auto MAN. Negadījuma sekas traģiskas – bojā gājuši divi vīrieši un divas sievietes, kas atradās vieglajā automašīnā, viens Volvo pasažieris nogādāts slimnīcā ar politraumu.

Šobrīd par notikušo uzsākts kriminālprocess un rit izmeklēšana, kuras laikā tiks veikta virkne ekspertīžu, kas palīdzēs atklāt precīzus negadījuma apstākļus.

Tā kā negadījums noticis līkumā un ir zināms, ka vieglā auto vadītājs iebraucis pretējā joslā, sākotnējā izmeklēšanas versija ir tāda, ka vieglā auto vadītājs, iespējams, izvēlējies neatbilstošu braukšanas ātrumu un neticis galā ar vadību.

Šogad ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši jau 119 cilvēki, pērn šādā laika periodā bojāgājušo skaits bija 101, tātad bojāgājušo skaits pieaudzis par 17,8%, salīdzinot ar pagājušo gadu.
Pievienot komentāru

Please enter your name

(nepieciešams)

Please enter a valid email address

(netiks publicēts, nepieciešams)

Please enter your message

Flickr Photos

  • NYC100637
  • SF Clarion Alley Justice for Mario Woods
  • L. A. NOIRE THE VR CASE FILES trofeum LET ME SEE SOME ID trophy 20 HIDDEN POLICE BADGES poradnik
  • Norfolk & Suffolk Police (AY15 AEJ)

kriminalzinas.lv © 2020 Visas tiesības paturētas